O firmie

slider_gdynia_nowe_3

Siedziba firmy w Gdyni

Firma Hydro-Tor zlokalizowana jest w Gdyni przy ul. Hutniczej 11E. Zajmujemy się produkcją agregatów hydraulicznych spalinowych i elektrycznych, pomp zębatych i siłowników. W ostatnim czasie wdrożyliśmy do produkcji typoszereg mieszalników i pomp iniekcyjnych jak również całą gamę narzędzi wiertniczych do wiertnic poziomych i pionowych. Jako regionalny dystrybutor firmy Parker Haniffin prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości elementów hydrauliki siłowej w sklepie Parker-Store w  Gdyni.

Bogate doświadczenie

Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro-Tor może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i produkcji maszyn z napędami hydrostatycznymi. Zajmujemy się również projektowaniem maszyn i urządzeń oraz doradztwem i serwisowaniem układów hydrauicznych. Produkujemy siłowniki hydrauliczne, a także agregaty spalinowe i agregaty elektryczne. Oferujemy również urządzenia specjalistyczne dla budownictwa takie jak mieszalniki bentonitu, pompy iniekcyjne, narzędzia wiertnicze czy osprzęt kafarowy do koparek.

o_firmie1
o_firmie5

Naprawa maszyn

Zajmujemy się naprawą siłowników hydraulicznych oraz modernizacją i naprawą maszyn budowlanych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu inżynieryjno-technicznemu możemy sprawnie rozwiązywać Państwa problemy oraz zapewnić najwyższy poziom usług i profesjonalne doradztwo techniczne.