Produkcja hydrauliki siłowej

Nasza oferta obejmuje projektowanie i produkcję najwyższej jakości hydrauliki siłowej, w tym agregatów hydraulicznych elektrycznych oraz agregatów spalinowych do zasilania mobilnych urządzeń przemysłowych różnego typu, wyposażonych w siłowniki bądź silniki hydrauliczne. Do grupy tej zaliczyć możemy m.in. takie urządzenia jak młoty hydrauliczne, wibromłoty i specjalistyczny sprzęt do robót drogowych.

Siłowniki i agregaty hydrauliczne

Jesteśmy producentem siłowników hydraulicznych, których parametry pozwalają na pracę nawet w bardzo wymagających warunkach oraz rozdzielacze i zawory hydrauliczne, chłodnice oleju i inne poszukiwane przez Klientów akcesoria.

Pompy iniekcyjne – gwarancja jakości

W asortymencie naszej firmy znajdują się również mieszalniki do wytwarzania wodnej zawiesiny bentonitu i jej tłoczenia oraz pompy i zestawy iniekcyjne. Pompy te, montowane na przykład na wiertnicach, służą do tłoczenia zawiesin cementowych i bentonitowych. Możemy Państwa zapewnić, że oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością oraz wyśmienitymi parametrami technicznymi.