Agregaty hydrauliczne spalinowe typu AHS

Hydrauliczne agregaty spalinowe serii AHS są przeznaczone do zasilania różnorodnych mobilnych urządzeń przemysłowych zawierających odbiorniki hydrauliczne: siłowniki lub silniki hydrauliczne. W szczególności znajdują zastosowanie do zasilania sprzętu budowlanego takiego jak młoty hydrauliczne, wibromłoty, wiertnice poziome, sprzęt geotechniczny, specjalistyczny sprzęt do robót kanalizacyjnych i drogowych oraz do zasilania maszyn leśnych i rolnych. Zadaniem agregatów jest zasilanie odbiorników hydraulicznych cieczą roboczą (olejem hydraulicznym) o wymaganych parametrach: ciśnienie i wydatek.

W standardowym programie produkcji oferujemy agregaty dwupompompowe, umożliwiające zasilanie dwoma niezależnymi strumieniami oleju. Ma to zastosowanie do wiertnic poziomych: większy strumień jest wykorzystywany do napędu głowicy obrotowej, mniejszy – do siłowników posuwu.

Oferujemy następujące modele typu AHS:

Niezależnie od standardowej oferty każdy agregat jest uzgadniany z klientem indywidualnie pod kątem:

  • ilości i typu pomp hydraulicznych,
  • wydajności i ciśnienia roboczego,
  • typu silnika spalinowego,
  • formy zabudowy: typ stacjonarny – w formie wyciszonej obudowy na mocnej stalowej ramie do przewożenia na samochodzie ciężarowym z uchami do przenoszenia za pomocą dźwigu lub typ przewoźny na przyczepce jedno lub dwuosiowej,
  • rodzaju szybkozłączy i długości przewodów zasilających pomiędzy agregatem a odbiornikami,
    rodzaju bloku zaworowego

W agregatach serii AHS stosujemy pompy hydrauliczne Parker Hannifin oraz markowe silniki spalinowe objęte światowym serwisem i gwarancją:

firmy