Mieszalniki i pompy iniekcyjne – gwarancja jakości

Oferta Hydro-Tor obejmuje urządzenia powszechnie stosowane przede wszystkim na placach budowy, ale również w zakładach przemysłowych. Należą do nich mieszalniki betonu, wykorzystywane do wytwarzania wodnej zawiesiny bentonitu i jej tłoczenia, oraz zestawy i pompy iniekcyjne. Urządzenia te, montowane na przykład na wiertnicach, służą do tłoczenia zawiesin cementowych. Można je zastosować między innymi do bezpośredniego wypełniania rys i pęknięć w powierzchni. Pompy iniekcyjne znajdujące się w naszym asortymencie wyróżniają się wydajnością od 10 do 50 litrów na minutę, działając pod ciśnieniem do 16 MPa.

W asortymencie uwzględniliśmy również mieszalniki betonu, które pomimo nieskomplikowanej konstrukcji, cechują się wysoką prędkością obrotową, sięgającą nawet 1420 obrotów na minutę.

Proponowane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Ponadto cechują się wykorzystaniem obiegu krótkiego, aby medium zawsze powracało do zbiornika proponowanego mieszalnika. Urządzenie jest napędzane silnikiem elektrycznym zasilanym mocą 1,5 kW, przy jednoczesnym napięciu zasilania mogącym sięgać od 3 x 400 V (50 Hz) bądx 3 x 380 V (50 Hz).