Narzędzia wiertnicze dla specjalistów

Przygotowaliśmy rozmaite rozwiązania dla osób, które w ramach zleconych prac służbowych zobowiązane są do wykonywania w gruncie otworów przy pomocy metody płuczkowej. W tym celu stosowane są różnego rodzaju narzędzia wiertnicze, wśród których można wymienić piloty, głowice i technologie ostrzy widiowych, a także zęby płaskie oraz widiowe. Umożliwiają one sprawne wykonanie prac, nie obawiając się o dokładność ich realizacji.

Nasze głowice widiowe typu GWP doskonale sprawdzają się zarówno w gruntach zwięzłych (skał), lekkich, jak i średniozwięzłych. Ich zaawansowana konstrukcja pozwala osiągnąć wypływ płuczki bezpośrednio ze środka głowicy.

Ponadto proponujemy piloty do narzędzi wiertniczych w dwóch podstawowych wariantach:

  • ślimakowe – 38, 65, 100,
  • typu „raczek” – PSL130, PSL150.

Prezentujemy także innowacyjną technologię TungStuds, która umożliwia zabezpieczenie narzędzi przed ścieraniem w sytuacji zastosowania w trudnych warunkach, np. w gruncie zwięzłym. Zasada działania tego rozwiązania opiera się na zgrzaniu do urządzeń specjalnych ostrzy widiowych. Dzięki nim prace mogą być prowadzone w tym samym tempie, nie obawiając się o skrócenie żywotności całej maszyny bądź przyspieszenie terminu jej najbliższego przeglądu i naprawy.